Kontakty

 

Jakou informaci hledáte?

 

 

Kontakt a bankovní spojení

Bamboolik s.r.o.
Ječná 1321/29a
621 00 BRNO - Řečkovice

IČ: 29318122
DIČ: CZ29318122

Bankovní spojení pro platby v EUR v SR

2500983647 / 2010

IBAN pro platby v EUR v SR

CZ4520100000002500983647

BIC kód/SWIFT 

FIOBCZPPXXX

Adresa banky pro mezinárodní platby a platby v cizích měnách

Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1

Máte dotazy týkající se našich produktů, materiálů, fungování obchodu nebo i látkových plen obecně? Neváhejte nás kontaktovat na hotline@bamboolik.cz

Navštivte nás na Facebooku: dozvíte se mnoho nového a zajímavého od nás i našich zákazníků.

 

 

Osobní odběr

Pokud jste si v objednávce zvolili osobní odběr, můžete si ji vyzvednout na adrese Ječná 1321/29a, 621 00 Brno - Řečkovice, v těchto časech:

Pondělí

od 09:00 do 15:00

Úterý

od 08:00 do 15:00

Středa

od 09:00 do 15:00

Čtvrtek

od 09:00 do 15:00

Pátek

od 09:00 do 14:00

 

Při platbě v hotovosti nás potěšíte přesnou částkou. Platba kartou je možná. V případě, že Vám uvedená provozní doba nevyhovuje, kontaktujte prosím paní Jitku Sestrienkovou (bamboolik@bamboolik.cz, tel.: +420 604 982 075) nebo Milu Přikrylovou (prikrylova@bamboolik.cz, tel: +420 601 151 545 a domluvte se na jiném vhodném termínu. Pokud neuhrazená objednávka nebude vyzvednuta do 1 měsíce od tohoto e-mailu, bude stornována.

Pozor: Ve čtvrtek a pátek 9.-10.8. nebudeme expedovat, neboť se celý Bamboolik jede školit a vzdělávat, abychom vám mohli nabízet ještě lepší a báječnější služby. Hned v pondělí se na vaše objedávky vrhneme s novým elánem! Děkujeme za pochopení.

 



Kdo má co na starost?

 

 

HOTLINE PRO ZÁKAZNÍKY

hotline@bamboolik.cz

+420 725 527 086

Bude se vám ráda věnovat

v časech: Po-Pá 8.00 - 18.00

 

DALŠÍ KONTAKTY:

 

 Misa Kuncova

Michaela Kuncová

Zahraniční obchod

kuncova@bamboolik.cz

+420 777 894 634

 

Zuzka Lalova 

Zuzana Lálová

Obchod ČR

lalova@bamboolik.cz

+420 737 249 994

 

Monika Fiantova

Monika Fiantová

Marketing, projekty

fiantova@bamboolik.cz

+420 604 270 351

 

 Zuzka Hlouskova

Zuzana Hloušková

Jednatelka, finance, strategie

hlouskova@bamboolik.cz

+420 774 274 400

 

 Lucka Korinkova

Lucie Kořínková

Správa webů, zahraniční obchod

korinkova@bamboolik.cz

+420 601 125 550

 

Mila Prikrylova  

Mila Přikrylová

Asistentka

prikrylova@bamboolik.cz

+420 601 151 545 

 

 Jitka Sestrienkova

Jitka Sestrienková

Administrativa, chod kanceláře

bamboolik@bamboolik.cz

+420 604 982 075

 

David Hlousek 

David Hloušek

Nákup, výroba, výzkum a vývoj

hlousek@bamboolik.cz

+420 731 552 605

 

 Hanka Skryjova

Hanka Skryjová

Expedice, nákup

skryjova@bamboolik.cz

+420 725 037 586