Domov / LÁTKOVÉ PLIENKY & PLAVKY / Všetko v jednom/ AIO / AIO samostatné diely
Dopredaj Kapsa Minimimi AIO Duo
[+] zväčšiť

Kapsa Minimimi AIO Duo

Kód: MMAIODUOK
Dostupnosť: Už čoskoro :)
MiniMimi AIO Duo kapsa (bez vkladacej plienky)
Produkt již není v prodeji
Nakupovať u nás sa oplatí
pictogram Darček ku každému nákupu
pictogram Doprava zdarma nad 100 EUR
pictogram Chránené dielne
pictogram Produktové poradenstvo
pictogram Český výrobok
Kapsa Minimimi AIO Duo

Kapsa Minimimi AIO Duo (bez vkladacej plienky) 

 

Bamboolikova MiniMimi AIO rada znamená najväčšie pohodlie v oblasti prebaľovania. 

Plienky MiniMimi AIO (Všetko v jednom) sú takmer dokonalé: krásne a jednoduché na údržbu i používanie, prebaliť s nimi dieťatko dokáže skutočne každý. "Iba" nevydržia tak dlho ako iné typy plienok. Tým, že plienka sa po každom použití perie celá, membránový materiál trpí, takže plienky väčšinou vydržia iba pre jedno dieťa. Pre ďalšie je potrebné nakúpiť nové.

Zatiaľ túto komplikáciu nedokážeme vyriešiť úplne, ale našli sme aspoň čiastočné riešenie. Potrebujete obnoviť svoju AIO výbavičku? Nemusíte kupovať znovu celé plienky! Vkladacie plienky poslúžia dobre aj pre ďalšie deti, stačia vám nové kapsy.

 

Pozor, na flísovú dotykovú vrstvu už nepoužívajte flísové separačné plienky. Dve vrstvy flísu spôsobia, že sa moč nestihne vsiaknúť do savého jadra, a plienka tak môže prevlhnúť. Naopak, zvlášť pri maličkých bábätkách, vrelo odporúčame použitie jednorazových separačiek, ktoré uľahčia údržbu plienky.

 

Zloženie:

Dotyková vrstva: 100% polyester (flís)
Vonkajšia vrstva: 100% laminovaný polyester

UPOZORNENIE: Výrobky s lamináciou nikdy neperte v ruke, najmä ich „nedrhnite“. Mohli by ste si tým poškodiť lamináciu.

NÁŠ TIP:

Pri malých bábätkách odporúčame používať jednorazové separačné plienky ako bariéru medzi zadočkom bábätka a plienkou samotnou. Jednak si tým uľahčíte prebaľovanie (v prípade veľkej potreby obsah jednoducho vyklopíte do WC), jednak tým chránite flísovú vrstvu plienky, ktorá by sa mohla upchať krémom na zadoček. (Mimochodom s krémom na zadoček Bamboolik odporúča šetriť. Čoskoro totiž zistíte, že ich spotreba je oproti jednorazovým plienkam minimálna, pretože riziko zapareného zadočku pri priedušných látkových plienkach je podstatne nižšie. Viac o starostlivosti o detskú pokožku nájdete v článku Plienkami pre zdravie).

Súvisiace články
Súbory Dostupnostný strážny pes

Radi vás budeme informovať o naskladnení produktu.

captchaZobraziť iný kód