Domov / VÝBAVIČKA / Bonding
Tovar 1 / 1

Muchlínek - Bambusová deka Bonding veľ. S

Kód: 43150 Produktové číslo: 8595642916625
Dostupnosť: Pripravené na odoslanie
Deka Muchlínek na Bonding - pre nezabudnuteľné prvé chvíle s vaším bábätkom
19,8 € bez DPH
24,0 €
(24,0 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nakupovať u nás sa oplatí
Darček ku každému nákupu Darček ku každému nákupu
Doprava zdarma Doprava zdarma nad 100 EUR
Chranené dielne Chránené dielne
Produktové poradenstvo Produktové poradenstvo
pictogram Český výrobok
Muchlínek - Bambusová deka Bonding veľ. S

Deka Muchlínek na Bonding - užite si prvé chvíle života svojho bábätka zahalení do príjemného mäkučkého bambusu

 

Anglický výraz bonding (pripútanie či prepojenie) sa v slovenčine používa pre nepretržitý kontakt kože na kožu novorodeného bábätka s mamičkou čo najskôr po pôrode. Ide pri ňom o vytváranie prvej väzby medzi bábätkom a mamičkou, ktorí sa v tejto chvíli spolu zoznamujú, zamilovávajú sa do seba. O tom, ako veľmi je pre oboch bonding prínosný, si môžete viac prečítať v našom článku Bonding - byť ešte chvíľu spolu alebo v našom rozhovore s dulou.

Tesne po pôrode je predovšetkým potrebné zabrániť prechladnutiu bábätka. Telo mamičky poskytuje bábätku ideálnu teplotu, cez to všetko je dôležité oboch vhodne prikyť. Často používané bavlnené plachty toľko nezahrejú, naopak môžu chladiť, pokiaľ sú vlhké.

Lepšiu variantu preto predstavuje deka, ideálne kombinujúca dve vrstvy rôzneho materiálu: ľahkú a jemnú na kožu bábätka a teplú, hrejivú pre zaistenie potrebného tepla. V Bamboolikovej bondingovej deke preto nájdete kombináciu jemného a úžasne funkčného bambusu, ktorý tak dobre poznáte aj z našich "bežných" muchlínkov. Druhá muchlacia strana poskytuje dostatočné teplo. Bondingová deka má červenú farbu, ktorá bábätku evokuje mamičkine bruško, na ktoré bolo 9 mesiacov zvyknuté a kde sa cítilo bezpečne.

Bondingová deka je vyrobená z materiálu, ktorý má vyššiu gramáž než bežné deky, takže bábätko doslova "objíme". Materiál je vysokej kvality, bez poškodenia prežije aj jednorazové vypranie na vysokú teplotu, ktoré je z hygienického hľadiska nutné, vzhľadom k použitiu deky bezprostredne po pôrode. Deka je, rovnako ako naše ostatné výrobky, ušitá v ČR a samozrejmosťou je jej certifikácia výrobku pre deti do 3 rokov.  

AKO TO VYZERÁ NAŽIVO?

Naše dojemné video vám načrtne, ako krásne chvíle si so svojím bábätkom pod bondingovou dekou môžete užiť.

PÁR TECHNICKÝCH ÚDAJOV:

Zloženie: Spodná (dotyková) strana: 95 % bambusová viskóza, 5 % elastan. Vrchná strana: 100 % polyester.

Údržba: Pred prvým použitím vyperte. Po pôrode môžete deku raz vyprať na 60°C, pri ďalšom používaní ju potom perte pri teplote maximálne 40°C a s podobnými farbami. Nepoužívajte aviváž, nesušte v sušičke, nežehlite.

Rozmery: cca 100x70cm.

 

Špecifikácia
Váha 0.34 kg
S týmto tovarom kupujú
Tovar 1 / 1