Domov / Novinky / Novinka na slovenskom trhu – multifunkčná deka do autosedačky!
Voliteľný boxík #1

V tomto boxíkov si môžete vytvoriť vlasatní obsah. Snažte sa o prehľadný, ľahko pochopiteľný text. Píšte pre Vašich zákazníkov. Nekopírujte cudzie texty. Atraktivitu textu zvýšte vkladaním obrázkov, infografiky.

Text vrátane obrázkov, hypertextových odkazov môžete upraviť v administrácii:

Pre zákazníkov / CMS stránky / Voliteľný boxík #1

Novinky
Voliteľný boxík #2

V tomto boxíkov si môžete vytvoriť vlasatní obsah. Snažte sa o prehľadný, ľahko pochopiteľný text. Píšte pre Vašich zákazníkov. Nekopírujte cudzie texty. Atraktivitu textu zvýšte vkladaním obrázkov, infografiky.

Text vrátane obrázkov, hypertextových odkazov môžete upraviť v administrácii:

Pre zákazníkov / CMS stránky / Voliteľný boxík #1

Novinka na slovenskom trhu – multifunkčná deka do autosedačky!

Bamboolik - Novinka na slovenskom trhu – multifunkčná deka do autosedačky! - České látkové pleny, zero waste, moderní ekologická domácnost    Už žiadne čakanie v aute pred domom, až sa bábätko vyspinká. S unikátnou dekou do autosedačky, Snugglebundl, svoje bábätko prenesiete prez prebudenia!

Viete, že pobyt dieťatka v kojeneckej sedačke (tzv. vajíčku) by mal byť čo najkratší a sedačka by rozhodne nemala slúžiť k spánku bábätka, pokiaľ nie ste na ceste v aute? Myslíme to vážne: Dlhý spánok v autosedačke bábätku rozhodne neprospieva a dokonca zvyšuje riziko udusenia bábätka!

Čo s tým? Pokiaľ vám dieťatko zaspí v aute, neostáva vám nič iné, len ho preniesť. Všetci to poznáme: našľapujete ako mačka, zakrádate sa do bytu, v tichosti dávate autosedačku na zem, ale aj tak, keď začnete dieťatko dolovať zo stočenej polohy „vo vajíčku“, skoro okamžite sa zobudí. Viete prečo? Najčastejšie za to môže pohyb hlavičky behom vyberiania zo sedačky. Zatiaľ čo s ručičkami môžete skoro dirigovať orchester, s hlavičkou stačí relatívne malý pohyb k tomu, aby sa dieťatko zobudilo; zároveň je takmer nemožné vybrať bábätko zo sedačky tak, aby sa mu hlavička nepohla.

Riešenie: Deka do autosedačky s podporou hlavičky! Deka Snugglebundl bábätko doslova objíme, zároveň fixuje hlavičku v stabilnej polohe. Nežne odopnite bábätku bezpečnostné pásy autosedačky, potom uchopte deku Snugglebundl za polstrované držadlá a pomaly dvihnite do svojho náručia, kde dieťatko druhou rukou podopriete. Takto ľahko bábätko prenesiete, kam potrebujete a následne v deke položíte do postieľky, alebo na inú rovnú podložku. A bábätko kľudne pokračuje v spánku.

 

Nehľadiac na to, že týmto spôsobom šetríte svoj chrbát. Behom prvého polroka dvihnete dieťatko cca 50x denne. Deka Snugglebundl podporuje správne držanie tela počas zdvíhania deky s bábätkom, je tak skvelým pomocníkom pre mamičky s popôrodnými poraneniami, alebo pre ženy po cisárskom reze.

 

O ďalších výhodách deky Snugglebundl sa dočítate v popise tejto unikátnej deky do autosedačky tu, alebo sa pozrite na video:

A čo o Snugglebundl deke do autosedačky hovoria rodičia a odborníci?

„Z domu na nákup do obchodu, tam prehodiť do nákupného košíka, späť do auta, domov a do postieľky, to celé bez prebudenia. Za mňa fantastické!“– Michelle, novopečená mama

„Kúpila som Snugglebundl dcére a tá si ho nemôže vynachváliť!“ -  Brenda Craig, novopečená babička

„Snugglebundl eliminuje jednu z hlavných príčin bolesti spodnej časti chrbta. Je ľahký, takže nepridáva žiadnu váhu naviac.“ – Dr. Cassidy Hogg, chiropraktik

„Nechápem, ako som bez tohto produktu mohla žiť J Úprimne doporučujem všetkým nastávajúcim mamičkám, a tým, ktorým hľadajú darček pre tehotnú kamarátku, alebo novopečených rodičov, je to tá najlepšia investícia. Bez svojej Snugglebundl deky sa ani nepohnem – veľmi mi uľahčuje život. Mám ešte staršie deti, ktoré vozím do školy a vďaka Snugglebundlu môžem bez obáv presúvať najmladšieho syna z auta do kočiara a zase späť. Malý nespí veľmi dobre, takže som vďačná za čokoľvek, čo pomôže!“ -  Mandy, novopečená mama