Domov / LÁTKOVÉ PLIENKY & PLAVKY
Novinka Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks, Biela + Ružová
[+] zväčšiť

Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks, Biela + Ružová

Kód: 99796 Produktové číslo: 8595642922978
Dostupnosť: Pripravené na odoslanie
Klasická štvorcová plienka, ktorú potrebuje do výbavičky úplne každý
9,8 € bez DPH
11,8 €
(11,8 €/ks)
 
Porovnať Prihláste sa pre prístup do zoznamu tovaru.
Nakupovat u nás se vyplatí
pictogram Dárek k nákupu látkových plen
pictogram Doprava zdarma nad 3000kč
pictogram Chráněné dílny
pictogram Produktové poradenství
pictogram Český výrobek
Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks, Biela + Ružová

Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny

 

Klasická plienka, štvrocová plienka, slovenský štvorec, mušelínová plienka…. pozor, to nie sú štyri rôzne produkty! Máme tým na myslí tú najklasickejšiu plienku zo všetkých, synonymum toho, čo sa takmer každému vybaví pri slove „plienka“.

Túto plienku vo výbavičke pre bábätko rozhodne potrebujete! A je úplne jedno, či plánujete svoje bábätko prebaľovať do látkových plienok alebo ste sa rozhodli pre plienky jednorazové.

 

Štvorcové mušelínové plienky Bamboolik sú tak mäkučké, že sa do nich budete chcieť zachumlať aj vy. Fakt. Pretože my by sme chceli :-)

Divíte sa, prečo je cena našich štvorcových plienok vyššia, než cena obdobných plienok na trhu? Tak sa prosím nedivte :-) Tieto plienky sme vyrobili v ČR, z európskej biobavlny s GOTS certifikátom. Ušili sme ich v šijacej dielni, ktorá zamestnáva predovšetkým mamičky malých detí (do 4 rokov veku) alebo ženy samoživiteľky. Preto cenovo budú naše plienky vždy vyššie, než na prvý pohľad rovnaké plienky, ktoré však boli kompletne vyrobené v Ázii alebo plienky, ktoré síce boli ušité v ČR, ale materiál má svoj pôvod v Ázii. (Nič proti týmto plienkam. My sme sa iba rozhodli, že chceme vyrábať skutočne české plienky bez kompromisov.)

 

Plánujete so štvorcovými plienkami prebaľovať? Tak to by sa vám mohlo hodiť toto návodné video:

 

Na prebaľovanie do látkových plienok sa nechystáte? Spísali sme pre vás 13 dôvodov, prečo do výbavičky potrebujete štvorcové plienky.

 

Technické parametre:

Rozmery: 70 x 70 cm

Zloženie: 100% GOTS biobavlna, gramáž 120g/m2

Údržba: 

Informácie k údržbe: Štvorcové plienky môžete jednorazovo vyprať na 90oC, častejšie to ale prosím nerobte, bežne perte na 60 oC. Deväťdesiatkou plienkam skracujete životnosť, pričom za bežných okolností je 60 oC z hygienického hľadiska dostatočných. Sušiť v sušičke plienky môžete.

 

Vedeli ste, že?

  • Certifikácia GOTS znamená, že lepšiu bavlnu už proste nemôžete dostať.
  • Na poliach, kde se táto bavlna pestuje, nesmú byť použité žiadne herbicídy ani pesticídy (ktoré sa bežne používajú behom konvenčného pestovania bavlny). To je dobré ako pre výsledné bavlnené vlákno (neobsahuje reziduá), tak aj pre pôdu, na ktorej sa biobavlna pestuje a pre podzemnú vodu v oblasti.
  • Pôdu na poli je treba šetriť – základnou zásadou pestovania GOTS biobavlny je, že na poli je potrebné striedať plodiny, aby sa pôda příliš nevyčerpala (behom konvenčného pestovania bavlny býva pôda často vysatá takpovediac „do mŕtva“).
  • Behom spracovania plodiny platia prísne pravidlá ohľadne použitého množstva chemikálií, ktorým sú vlákna bavlny vystavené. To je prospešné nielen pre výsledný produkt, ale tiež pre pracovníkov, ktorí s bavlnou pracujú (behom spracovania konvenčnej bavlny sú spracovatelia často vystavení takému množstvu chemických látok, že to môže poškodiť ich zdravie).
  • GOTS garantuje tiež to, že ľudia pracujúci v biobavlnenom priemysle, dostávajú za svoju prácu férovú mzdu.
  • Bamboolikove biobavlnené plienky a obrúsky získali GOTS certifikát na hotový výrobok - to znamená, že okrem materiálu je certifikované, a teda úplne nezávadné tiež farbivo použité na farbenie týchto produktov.

 

Špecifikácia
Váha 0.2 kg
Spät k hlavnému výrobku Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks
Ďalšie varianty tovaru: Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks
Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks, Biela + Mentol Štvorcová mušelínová plienka z biobavlny sada 2ks, Biela + Mentol Kód: 99797 Novinka
Pripravené na odoslanie
Klasická štvorcová plienka, ktorú potrebuje do výbavičky úplne každý
9,8 € bez DPH
11,8 €
Detail
S týmto tovarom kupujú
Tvarovaná plienka Duo - sada 3ks Tvarovaná plienka Duo - sada 3ks Kód: 99110 Najobľúbenejšie
Pripravené na odoslanie
26,2 €
Detail